Profesionální montáž
a kontroly skladových regálů

O nás

O nás

Jsme česká firma, která se zabývá montážemi průmyslových regálů. Na trhu samostatně působíme od roku 2007. Naše společnost vznikla jako další krok v procesu zhodnocování letitých zkušeností v oboru. Realizujeme zakázky nejen v Čechách, ale i v řadě zemí Evropské unie.

Naším hlavním účelem je dodat kvalitně, kompletně a řádně odvedenou práci, vždy v dohodnutých termínech a rozsahu. Jsme hrdí na to, že dlouhá léta plníme naše motto „Regmont – můžete se spolehnout“.

Naše hodnoty

Naše společnost je plně orientovaná na co nejkvalitnější dodávání služeb zákazníkům za optimální ceny a za dohodnutých podmínek. Při každém projektu se snažíme myslet se zákazníkem a provést montáž tak, aby to bylo pro klienta co nejvýhodnější. Nejde nám o maximální ziskovost na jedné zakázce, zaměřujeme se spíše na obchodní vztahy dlouhodobě výhodné pro obě strany. Svým stávajícím i novým klientům nabízíme profesionální služby. Laťku na trhu jsme nasadili vysoko hlavně díky kvalitnímu vedení svých lidí, kteří mají letité zkušenosti v oboru. Svůj personál průběžně vzděláváme, doškolujeme a snažíme se, aby se každý náš pracovník cítil jako součást naší společnosti.

Naše vize

Vize do budoucnosti je vytvoření stabilní společnosti střední velikosti. Chceme i nadále vytvářet nové obchodní vztahy a prohlubovat ty stávající. Děláme vše pro to, abychom v horizontu 5 let měli široké portfolio spokojených zákazníků a stabilní montážní tým o mocnosti 100 lidí.

Další služby
v oblasti
montáže regálů
}
  1. Instalace proti-spádových sítí a ochranných prvků
  2. Inspekční kontroly stávajících regálových systémů
  3. Demontáže skladů
  4. Stěhování skladů
  5. Servisní práce